MONTAJ VE TRANSFER

FİRMAMIZDAN ALMIŞ VEYA KİRALAMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİMİZİN KULLANIM YERLERİNDE MONTAJ, SÖKÜM VEYA BAŞKA YERDE YENİDEN KURUM İŞLEMLERİ BU KONUDA UZMAN PERSONELLERİMİZCE İTİNA İLE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE YAPILMAKTADIR. ÜRÜNLERİMİZİN SORUNSUZ VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE KULLANIMI İÇİN MONTAJ İŞLEMLERİNİN DOĞRU ŞEKİLDE YAPILMASI ŞARTTIR. ASLA UZMAN OLMAYAN KİŞİLERE KURUM VE SÖKÜM İŞLEMLERİNİZİ YAPTIRMAYINIZ.

YEDEK PARÇA

ÜRETTİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLER İÇİN 10 YIL YEDEK PARÇA GARANTİMİZ BULUNMAKTADIR. DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN PARÇA KATALOĞUMUZDAN YARARLANMAK SURETİ İLE YEDEK PARÇA TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ. YURT İÇİ EN GEÇ 48 SAAT YURT DIŞI EN GEÇ 1 HAFTA İÇİNDE YEDEK PARÇANIZ ADRESİNDE OLACAKTIR. KULANDIĞIMIZ TÜM YAN SANAYİ ÜRÜNLERİ SEÇERKEN YAYGIN SERVİZ AĞLARI OLMASINA ÖZELLİKLE ÖNEM GÖSTERDİK.

SERVİS

ZAMANIN HER ŞEYDEN KIYMETLİ OLDUĞU BİLİNCİ İLE FİRMAMIZ SERVİS ELEMANLARI 7/24 SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN SORUNLARINI GİDERMEK İÇİN HAZIR BEKLEMEKTEDİRLER. TÜRKİYE DE SERVİS TALEBİNİZDEN SONRA EN GEÇ 24 SAAT İÇERSİNDE ELEMANLARIMIZ SERVİS HİZMETİNE BAŞLAMIŞ OLMAKTADIRLAR. ANKARA VE İSTANBUL İÇİN BU ÇOK DAHA KISA SÜREDE SAĞLANABİLMEKTEDİR. YURTDIŞI SERVİS TALEPLERİNİZDE İSE VİZE İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASINDAN SONRA EN GEÇ 48 SAAT İÇERSİNDE SERVİS BÖLGESİNDE OLMAKTAYIZ. LÜTFEN FİRMA SEÇİMİ YAPARKEN SERVİS HİZMET KALİTESİNİ KONTROL EDİNİZ

YENİLEME

ÜRETMEKTE OLDUĞUMUZ TÜM ÜRÜNLERİN ZOR KOŞULLARDA ÇALIŞACAĞINI BİLDİĞİMİZ İÇİN DAİMA KALİTELİ MALZEME KALİTELİ İŞÇİLİK DİYEREK ÜRETİM YAPMAYA ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ. ZAMAN İÇERSİNDE ZOR KULLANIM KOŞULLARINDA AŞINAN, BOZULAN VEYA ESKİYEN ÜRÜNLERİMİZİ FABRİKAMIZDA YENİLEME GARANTİSİ VERMEKTEYİZ. GELİŞEN TEKNOLOJİLER SAYESİNDE ÜRÜNLERİMİZDE ZAMAN İÇERSİNDE YENİ KOLAYLIKLAR SAĞLAMAYA YÖNELİK İYİLEŞTİRMELER YAPMAKTAYIZ. ÜRÜN HANGİ YILDA ÜRETİLMİŞ OLURSA OLSUN MÜRACATINIZ İLE SON MODEL YAPILABİLMEKTEDİR.

PROJELENDİRME

FARKLI MEKANLAR VE FARKLI KOŞULLAR İÇİN, GEREK İMALAT GEREKSE MONTAJ İŞLEMLERİNDE PROJE ÇALIŞMASI SON DERECE ÖNEM KAZANMAKTADIR. BU NEDENLE FİRMAMIZ KONUSUNDA UZMAN PERSONELİ İLE TÜM PROJELERİN 3D TEKNİK ÇİZİMLERİNİ YAPMAKTA VE BU ÇİZİMLER IŞIĞINDA İŞ PLANINI OLUŞTURARAK İŞLEMLERİ ZAMANNINDA DOĞRU OLARAK TAMAMLAMAKTADIR. ÖZEL İŞLERİNİZ İÇİN PROJE EKİBİMİZ SİZLERE DOĞRU ÇÖZÜMLERİ BULMA KONUSUNDA YILLARA DAYALI TECRÜBELERİMİZ İLE HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYACAKLARDIR.

EĞİTİM

ÜRETMEKTE OLDUĞUMUZ TÜM ÜRÜNLERİ KULLANMAK, KURMAK VE SÖKMEK, BAKIM YAPMAK ÖZEL BİLGİ VE BECERİ GEREKTİRMEKTEDİR. BU NEDENLE ÜRÜNLERİMİZİ DOĞRU VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE KULLANABİLMENİZ AMACI İLE SEÇECEĞİNİZ UYGUN PERSONELİNİZE TARAFIMIZDAN OPERATÖRLÜK EĞİTİMİ İLE OPERATÖRLÜK SERTİFİKASI VERİLMEKTEDİR.
HER TÜRLÜ İHTİYACINIZ İÇİN GEREK SERVİS, GEREK BAKIM GEREKSE YEDEK PARÇA DA SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

 

Translate »
X