Güvenlikli iskele Nedir?


Ülkemizde teknolojinin ilerlemesi ile geleneksel eski ahşap iskelelerden, çelik yada  demir alaşımlı iskele sistemlerine önem verilerek %80 oranında kullanım gerçekleşmektedir. Bizler bu sisteme Güvenlikli iskele adını vermekteyiz.
Geriye kalan %20 kısım ise genelde ufak bina yapılarında kullanılan Ahşap iskele modelidir. Ahşap iskeleler güvenlik düzeyi en düşük olan iskele modelleridir.Tabi günümüzde demir iskelelerde olması gerektiği gibi eksiksiz malzemeli şeklinde kurulduğu zaman  güvenlik zafiyetlerine yol açıyor.

Güvenlikli iskeleler ülkemizde gerek malzeme yapısı olsun gerek kullanım şekli yani iş güvenliğini tehlikeye atacak bir durum söz konusu olduğu durumda bu iskeleler güvenlikli iskele adı altında çıkar.

Bizler Etkin Makine olarak tüm iskele çeşitlerimizde örnek verecek olursak ; asma iskele, sıva iskelesi cephe iskelesi, halatlı iskele, motorlu ve elektrikli iskele çeşitlerimizin tümünü güvenlikli iskele adı altında toplayabiliriz.

Binaların dış cephe hizmetlerini tamamlamak ve bu alanda personellerin rahatça çalışabileceği bir ortam zemini yaratmak adına güvenlikli iskeleye yönelim giderek artış göstermektedir. Tabii ki bu iskele üzerinde çalışacak olan personellerin can ve mal sağlığını riske etmemek adına, işinin ehli olmuş firmalar ile çalışmak sizlerin büyük bir kayıp yaşamanızın önüne geçer.

 

Firmamız, dış cephe hizmetlerine istinaden Güvenlikli iskele kurulumlarını gerçekleştiriyor, binaların veya plazaların onarım / bakım avantajlarından faydalanmalarına öncülük ediyor. Bu iskeleleri %100’e kadar güvenlik önlemleri alarak kuran ve alanında birinci sınıf malzeme kalitesiyle bir sunum ortamı hazırlayan firmamız, her geçen gün başarısını çok daha üst konumlara taşımayı da ihmal etmemiştir. Siz de hemen firmamızın güvencesi altında olmak ve bu alanda üstün hizmetlerin tamamından faydalanabilmek adına bir iletişim ağı oluşturmaktan geri kalmayın. Bölünebilir platform olarak kurulan ve binanın uzunluğuna uygun malzeme tedariki sağlanıp, Güvenlikli iskele kurulumlarını gerçekleştiren personellerimizin güvencesi altında olun! Binlerce memnun müşteri referansını alanında barındıran firmamız, elde etmiş olduğu bu başarı ile beraber artık tüm Ankara ve İstanbul genelinde sizlere çözümler üretmektedir.

 

Personellerinizin can sağlığını riske etmemek, daha kaliteli bir çalışma ortamı hazırlamak ve aynı zamanda alternatif emniyet önlemleriyle beraber personellerin düşme tehlikesini de ortadan kaldıran Güvenlikli iskeleler, gördüğü rağbet ile beraber artık tüm inşaat ve şantiye alanlarının vazgeçilmezi konumunda yer almaktadır.

Kalitesiz firmalar ile personellerinizin can sağlığını riske etmeyin!

Kalitesiz firmalarla çalışmak demek, sizlerin iskele kurulumu esnasında personel kadronuzun yaşam standartlarını etkilemesine sebep olabilir. Uzun yıllardan bu yana tüm İstanbul ve Ankara geneline benzeri hizmetler sunan firmamız, inşaat ve şantiye işlemlerinizin yanı sıra restorasyon veya bakım yapılacak olan alanların da onarımlarını kısa sürede sağlayabilmektedir. Güvenlikli iskele olarak hemen bize ulaşabilir, bu alanda önem kaydetmiş olan firmamızın güvencesi altında yer alabilirsiniz.

 

Öncelikle çalışma yapılacak alana gelen teknik kadromuz bu hususta bir keşif yapar, daha sonrasında da malzemeleri tedarik ederek aynı gün içerisinde iskelet kurulumlarını gerçekleştirir. Binaya monte edilerek kullanım safhaları sağlanır ve tüm çalışma boyunca herhangi bir can / mal riski söz konusu dahi olmaz! Güvenlikli iskele kurulumlarında lider olan firmamız, bu başarısını her geçen gün daha üst sınırlara doğru genişletmektedir.

Birinci sınıf malzemeler ile güvenlikli iskeleler!

Birinci sınıf malzeme kalitesiyle sunum ortamları hazırlayan firmamız, bu sayede Güvenlikli iskele hizmetleri almak isteyen tüm firma / kişilerin ortak tercihi olarak görülmektedir. Büyükşehirlere yönelik çalışmalar ile tüm ilçe ve mahallelere sunum ortamları hazırlayan firmamız, bugüne kadar binlerce bina ve plazanın çalışmalarına ön ayak olmayı başarmıştır. Dilediğiniz boyutlarda kurulumu sağlayabilen ve sizlere %100 güvence veren firmamız, sabitleme işlemlerinin hemen ardından tonlarca kiloluk ağırlığı bile taşıyabilen iskeleyi sorunsuz bir şekilde kullanma fırsatları vermektedir. Bu denli bir çalışma ile beraber artık Güvenlikli iskele konusunda sorunsuz bir hizmeti ele almak söz konusudur! Sizleri bir kademe önde tutmak ve kaliteli bir hizmet ayrıcalığını ele almanız noktasında çalışıyor, üstün performans sunan bu ürünlerimiz ile beraber inşaat işlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Tüm bina ve plazalara uyum sağlayabilen bu ürünler, her daim tarafımızca kontrol altında tutulmakta ve dönemsel kullanımlardan sonra sıfırlanmaktadır. Hayati bir tehlike yaratmaması ve aynı zamanda kullanımı bakımından öne çıkabilmesi bakımından siz de hemen firmamız ile iletişime geçin, Güvenlikli iskele avantajlarından faydalanabilmenin keyfini sürün!